یکشنبه؛ 07 خرداد 1402

وزیر تعاون، کار و رفاه با اشاره به اینکه ما همه مسئول اشتغال هستیم، به سیاست گذاری و پیگیری مسائل مرتبط با اشتغال در وزارتخانه متبوعش اشاره کرد و افزود: جاماندگان یارانه در سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش “ایران اقتصادی”، سیدصولت مرتضوی در خصوص برنامه دولت سیزدهم برای اشتغال، گفت: دولت در حوزه اشتغال هدف گذاری کرده و سرمایه گذاری کلان در حال شکل گرفتن است. در بحث زیرساخت‌های اشتغال نیز کارهای مهمی صورت گرفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در رابطه با اشتغال به ماهُوَ اشتغال، بر اساس تعهداتی که در اسناد برنامه و تحول دولت انقلابی داریم، تقریبا گام به گام پیش رفتیم.

مرتضوی در پاسخ به این سوال که آیا شما مسئول «اشتغال» کشور هستید؟ تصریح کرد: ما همه مسئول اشتغال کشور و نخ تسبیح اشتغال هستیم، ما سیاست‌گذار، مجری، پیگیر و سامان دهنده هستیم و باید باشیم و به این امر افتخار می‌کنیم و حتما کاری صورت خواهد گرفت.

وی در خصوص جاماندگان سهام عدالت و یارانه بگیران نقدی، گفت: این افراد باید به سامانه مربوطه مراجعه، ثبت نام و پیگیری کنند. امیدواریم آنهایی که استحقاق دارند حتما حقوقشان داده شود.