جمعه؛ 19 خرداد 1402

پیام وزیر اقتصاد به مناسبت یوم الله ۲۲بهمن:

وزیر امور اقتصادی و داراییوزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در حوزه اقتصادی اگر چه توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های ناجوانمردانه تاریخی، مشکلاتی را پیش روی کشور قرار داد اما در خلاف مسیر تندباد، حرکت ایران مقاوم تا رسیدن به ایران قوی ادامه دارد.

سید احسان خاندوزی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اعلام کرد: یوم‌الله ۲۲ بهمن، روز تبلور شکوه و تجلی ایثار مردم همیشه سرافراز ایران اسلامی است. در این روز عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی(ره) و با تاسی به آموزه‌های اسلام ناب محمدی، طومار رژیم طاغوتی و استبدادی را در هم پیچیده و پایه گذار مردم‌سالاری دینی شد که با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، الگویی را برای ستمدیدگان تاریخ بنیان نهاد.

وی افزود: این انقلاب برای مردم و از دل مردم بر صفحه تاریخ راه پیدا کرد و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد پیشرفت‌های مستمر در همه عرصه‌ها هستیم. در حوزه اقتصادی نیز اگرچه توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های ناجوانمردانه تاریخی، مشکلاتی را پیش روی کشور قرار داد اما نظام جمهوری اسلامی با اتکا به ظرفیت‌های بی‌نظیر مردمی و فعالان اقتصادی دغدغه مند که دل در گروی اعتلای کشور دارند، همچنان در مسیر پیشرفت و عدالت در حال حرکت است. در خلاف مسیر تندباد، حرکت ایران مقاوم تا رسیدن به ایران قوی ادامه دارد.

وزیر اقتصاد در پیام خود آورده است: ضمن عرض تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ملت غیور و انقلابی ایران و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی، میثاق مجدد با مقام معظم رهبری و حمایت از برنامه‌های دولت مردمی، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و خانواده بزرگ مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در سراسر کشور دعوت می کنم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد و همبستگی خود را به رخ جهانیان کشیده و قدرت و اقتدار خود را بار دیگر به نمایش بگذارند.